Заміна екрану на Android смартфоні

Чи варто міняти розбитий екран на смартфоні і коли.

Ціноутворення Android телефонів: у 2018 році телефон коштував 8000 грн. Зараз телефон на olx коштує без екрану коштує 500 грн, з цілим екраном від 1500 грн (є ймовірність купити ремонтований, залитий). Вартість замінини екрана в зборі коштує у сервісі коштує 2400 грн. Екран міняти не рентабельно. Но китайці на алі пропонують альтернативи:

Замовив за $21 INCELL LCD, но виявився товщий на 0.45 мм, відповідно є зазор. Товщина замовленого 2,05 мм. Також мала яскравість і світить синім, також не працює фільтр синього. Фігурне виконання задньої стінки думаю зроблене щоб ввести в оману.

В оригіналі AMOLED. Товщина 1,60 мм.

В результаті по всьому перимету щілина. При натисках зверху чи знизу екран поламається. Тому носити в джинсах вже не вийде.

Є ще дешевші TFT без регулювання яскравості…

Як альтернатива (якщо робочий екран і сенсор) варто віддати на на сепаратор (500-1000 грн), де струною зрізається верхнє скло і ставиться нове. Цей поломаний проходив 4 місяці, і в один момент екран почав деградувати. Було ліньки занести в ремонт)

Висновок: через велику кількість розмірів екранів ціна на запчастини вища через їх меншу відносну кількість. При оцінці доцільності ремонту існуючого апарату враховуйте: 1. вік телефону 2. характеристики: обєм оперативної памяті, накопичувача, потужності процесора. 2. його ринкову ціну 3. ціну по запчастинах 4. варіантаи ремонту. Тому купуйте iPhone )

Коментарі