Активуємо скандинавське світло

Якщо у вас вимикач світла має тільки 3 положення, можна його переробити на 4 положення. Останнє активує скандинавське світло.

Інструкцій як це зробити безліч, зроблю свою замітку.

Щоб зняти вимикач відкриваємо шухлядку зліва і пальцями нащипуємо металеві защіпки зверху і знизу, тиснемо і витягуємо блок.

Далі відключаємо блок від бортової мережі. Клему з акумулятора можна не знімати.

В колодці 6 контактів.

Йдемо з машини в комфортні умови. Відкручуємо 4 torx і знімаємо задню кришку. Основний контролер NEC μPD78F0500 (зчитати прошивку процесор не передбачає), LIN драйвер ATA6625C.

Зворотна сторона плати, видно виконання повзунка. Вимикач світла на 4 положення, регулятор кута нахилу фар за методом резистора.

Бачимо пластик, який блокує перемикач.

Видаляємо його, якраз гарно видно мітку, скільки потрібно. Я взяв тонке свердло, висвердлив отвори, і решту забрав лезом. Мінімум сусідніх пошкоджень. Також видуваємо залишки пластикової стружки.

Ставимо на місце і радіємо що не потрібно вимикати/вмикати світло кожного разу. Перемикання відбувається легенько.

Вечірня ілюмінація.

Бракує тільки нанести потрібну піктограму. PDF.

Виробники так роблять, щоб уніфікувати виробництво. Функції кнопок виставляється резисторами. Також змінюються накладки залежно від кольору салону/наявності хрому.

Інформація для цитування:

Юрій Р. 0009-0005-3702-9223. (2018). Активуємо скандинавське світло. Блог UA ID. Взято з: https://blog.uaid.net.ua/ford-focus-auto-light

Використання фотографій або текстового контенту на інших ресурсах без клікабельного індексованого посилання заборонено.