Бан на Reddit

Зареєструвався на Reddit, написав пост який охопив 280 000 осіб, зібрав 2 000 плюсів, 105 коментарів і більше 1000 поширень. І його знесли і мене забанили. Тому редіт йде нафіг.

Продовжувати читання Бан на Reddit

Одна з причин перейти на iOS

Додаток моно суне свій ніс у перелік вставлених додатків. На думку гугла це не суттєвий дозвіл. Це є одним із ключових елементів створення зліпка пристрою. І якщо один із додатків не сподобається банку, картку блокують…

Продовжувати читання Одна з причин перейти на iOS